Transorient Çalışanı Olmak

Anasayfa Transorient Çalışanı Olmak1
blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Biz kocaman bir aileyiz

Abdullah Günaydın / Karayolu Gümrük Sorumlusu

Biz Bir Aileyiz

blank image

Çalışanlar sürekli etkinliklerle mutlu edilerek işe motive ediliyor . Takı odası , spor olanağı, plastion odası dinlenme odasında okuduğumuz kitaplar bunlardan sadece birkaçı.Çalışma ortamı çok neşeli. Müdürlerimin benim başarımla ilgilendiğini görmek ise beni oldukça mutlu ediyor.

Aslı Arslan / Muhasebe

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Kendimi büyük bir ailenin icinde görüyorum. Güzel insanlara çalışıyorum, huzur ve güven.

Aleks Kajo / Ofis Görevlileri Sorumlusu

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Bugünlerde Türkiyenin içinden geçtiği güçlüklere rağmen finansal yapısı kuvvetli, güven verici bir şirket.

Bayhan Işık / Finans Birim Lideri

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Sevdiğin bir işi sevdiğin iş arkadaşları ile eğlenerek yaparken bir de üstüne Transorient insana, fikirlerine değer veren bir yapı, çalışırken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Mutsuz olmak için sebep yok.

Buğra Atagül / Fiyatlandırma Şefi

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Köklü bir firma olması bana güven veriyor. Gençlere, geleceğe yönelik kariyer olanakları sağlanmakta ve lojistiğin her alanında bir okul gibi eğitim imkanı sunmakta. Şirket yönetiminin, her türlü problemi dinlemesi, psikolojik açıdan çalışanlarına huzur veriyor.

Büşra Yiğit – Operasyon Uzmanı

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Yöneticilerimle her konuda fikir alışverişi yapabiliyorum. Çalışanların mutlu ve huzurlu çalışması için uygun ortam sağlanıyor. Lojistik sektörünün gelişmesinde önemli rol oynamaktadır.

Cihat Başkutlu / Biofarma Operasyon Şefi

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Çalışanlarına değer veren ve fikirlerimize önem veren yöneticilerimiz var Her gün yeni bir şeyler öğrenme imkanı sayesinde kendimi geliştirebiliyorum Çalışma ortamını ve arkadaşlarımı seviyorum Kendimi evimde gibi hissedebiliyorum

Dilara Şar / Intermodal İhracat ve İthalat Şefi

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Yöneticim ilk günden beri gelişmem ve adaptasyonum için çok iyi rehberlik etmekte. Mesai arkadaşlarım ile uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Yeni bilgiler öğrenmek ve kendimi geliştirme imkanım olması beni mutlu ediyor

Elhan Merve Efe Karakaş / İhracat Havayolu Uzmanı

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Sürekli iyileştirme ve geliştirme vizyonu ile müşterilerimizin, çalışanların beklentilerini karşılamak ve bu çalışmaları şeffaf ve adil bir yönetimle gerçekleştirmek keyif verici.

Ebru Maden / Kalite ve Süreç İyileştirme Müdürü

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorient’ te olmaktan mutluyum çünkü; Kendimi değerli hissediyorum, Yeni bilgiler öğrenmek beni heyecanlandırıyor. Köklü bir kuruluş ve bu çatı altında olmak bana güven veriyor.

Emel Uzunoğlu / Intermodal İhracat-İthalat Birim Lideri

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Aile şirketinde gibiyim. Bu ailenin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum

Fatih Ahmet Kaya / Ofis Görevlisi

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Fikir ayrılıklarına rağmen ortak paydada buluşabildiğim insanlarla bir aradayım. Kaybolan gün; hiç gülmeden geçen gündür. Transorient’te gülmeden geçirdiğim bir günüm yok. Bu ailede takım olabilme ve ait olabilme gibi ayrıcalıklı hisleri yaşayabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum.

Gizem Göknar Bektaş – Satış Destek Sorumlusu

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Calisanlarina sundugu ortam sayesinde mutlu ve huzurlu bir sekilde calisma imkani tanirken egitime verdigi destek ile hem calisanlarina hem de dolayli yoldan sektöre katki saglamaktadir.

Günfer Arıcı / İhracat Havayolu Müdürü

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Bu sektörde okul sonrası yeni başlangıç yapmama fırsat sunarak kendimi geliştirmeme yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra Transorient bünyesinde çalışan herkesi birbirinden ayırmadan aynı değeri veriyor.

İlkan Ege Uran / Operasyon Uzmanı

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Şirketim çalışanlarına her anlamda değer veriyor, Kendimizi hem sosyal hem kültürel alanda geliştiriyoruz, Şirketimiz gelişime açık bir vizyona sahip her alanda bilgi sahibi oluyorum.

Mahmut Çelik / Biofarma Operasyon Sorumlusu

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Her geçen gün beni geliştiren bana yeni bakış açısı kazandıran insanlarla çalışıyorum. Kurum gelişim politakımız yeterli olmak değil en iyisi olmak, Böyle düşünen kurumun bir parçası olmak ve onlarla büyümek, ilerlemek heycan verici. Heycanın olduğu her yerde başarı olduğuna inanıyorum.

Mihriban Çeliktepe / Kalite ve Süreç Yönetim Uzmanı

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Kariyer anlamında kendimi geliştirmeme yardımcı olan beni yönlendiren ve bana güvenen yöneticilerim var . İş dışındaki sıkıntılarımı da anlatabildiğim ,anlayışlı piskologumuz var . Konforlu çalışma ortamı , sıcak kanlı arkadaşlarım ve bana aitlik hissi veren ortam var

Miyesha Alifu / Kalite ve Süreç Yönetim Uzmanı

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Köklü bir kuruluş çalışanlarının tümüne eşit mesafede ayrıca sektörde ki yenilikleri yakından takip ediyor. Kendimizi geliştirmemize yönelik taleplerimizi memnuniyetle kabul edip destek sağlıyor.

Muhsin Günaydın / Depo Sorumlusu

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Bu işyeri ortaklarındanmış gibi kendimi hissedip öyle huzurlu ve mutlu çalışmaktayım.

Murat Göktem / İdari ve Finansal İşler Müdürü

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Bu sektörde eşine az rastlanır özelliklere sahip bir firmada çalışıyorum. Köklü , yenilikçi , dinamik , kurumsal , çalışanını dinleyen ve tamamen Türk menşeli bir firmada bu kadar uzun yıllar çalışmak bana gurur veriyor. Tüm lojistik bilgimi borçlu olduğum bu şirket, kendimi bir çok alanda geliştirmeme destek oldu ve oluyor. Kendini her anlamda güvende hissederek çalışmak insanın işini severek yapmasını sağlıyor.

Neslihan Bekiroğlu / Müşteri İlişkileri Müdürü

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Köklü bir şirket ve çalışanına değer veriyor. Huzurlu bir iş ortamı sağlıyor.

Nizamettin Başulaş / Ofis Görevlisi

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorient ‘te çalışmaktan mutluyum çünkü; Şirket çalışanlarının iletişimlerine, motivasyonlarına yoğun çalışma hayatının yarattığı ve yaratabileceği streslere olduğu kadar kişisel sorunlarına bir psikolog olarak yaklaşmama imkan sağlayan bir kurum felsefesi güdüyor.

Oya Pakyürek / Psikolog

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Şirketim içinde eğlenceli ve keyifli zaman geçiyorum, arkadaşlıklar ve sosyal aktiviteler çok güçlü, köklü bir kuruluş ve yarım asırdan fazladır lojistik sektörünün içinde. Bu yüzden Transorient bana eve bile gitmeden çalışmanı imkanı sağlıyor.

Recep Bilici / Bilgi İşlem Sorumlusu

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transoriente katılmış olmaktan mutluyum çünkü; Şirketim çalışanlarına saygı duyuyor, değer veriyor, çalışanının her türlü gelişimini destekliyor. Geri bildirim alma ve vermeyi teşvik ediyor, açık fikir paylaşımlarını her kademede cesaretlendiriyor. Yenilikçi, dinamik, günün ihtiyaçlarını karşılamada ve hatta ötesine geçme konusunda cesur, kararlı adımlar atıyor. Kurum kültürünü oluşturan genel inanç ve değerleri ile uyumlu, tutarlı davranış sergiliyor.

Zeynep Koç / Operasyonel Gelişim Müdürü

Biz Bir Aileyiz

blank image

Transorientte olmaktan mutluyum çünkü; Bana güven veriyor. Çalışma ortamı ve ekip mükemmel.

Zafer Kara / İhracat-İthalat Karayolu Şefi

Biz Bir Aileyiz