Kurumsal

Anasayfa Kurumsal

Şirketimiz,

1961 yılında, gümrükleme ve karayolu taşımacılığında Doğu ve Batı arasında bir köprü oluşturmak amacıyla başladık.

 

Yarım yüzyıl boyunca, sınırlarımızı genişlettik hava, deniz ve intermodal taşımacılıkta uzmanlık kazandık.

 

Teknolojik avantajları kullanarak taşımacılığa yenilikçi bir çözüm getirme vizyonumuz Türkiye lojistik sektörü içinde bizlere farklı bir konum sağladı.

01. Sektörel Çözümler

Sektörünüze özel lojistik danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Proje öncesi ve sonrası detaylı olarak bilgilendirmeler gerçekleştirmekteyiz.

02. Müşteri Memnuniyeti

1961 yılı itibariyle vazgeçilmez ilkelerimiz arasında müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Memnuniyetiniz şirketimizin ana parçasıdır.

Başarımızın Sırrı
Kalite;

Lojistik ve taşımacılık sektörün pazar liderleri arasında yer alan Transorient; başarı basamaklarını tırmanırken kalite politikasından asla ödün vermemeyi amaçlamaktadır.

Süreç Yönetim
Bilimimiz

Müşterimizin Gereksinim ve Hedeflerinin Belirlenmesi

Metodumuza müşterilerimizin gereksinim, amaç ve beklentilerini analiz ederek başlarız.

İş akışlarının hazırlanması ve uygulanması

Tedarik zincirinin en önemli halkalarından biri olan lojistik sektörünün planlama, hız, maliyet optimizasyonu ve süreklilik gerektirdiği bilinci ile amaca uygun farklı kombinasyonlar önerdikten ve en uygun yöntemi belirledikten sonra tüm operasyon süreci iş akış şemaları ile tanımlanır ve uygulamaya konur.

Analiz, Ölçüm ve Raporlama

Her bir sevkiyat sistemimizde tarih ve statüler ile izlenmekte, analiz edilmekte ve sonrasında parametrik olarak müşterilerimizin istek ve gereksinimleri doğrultusunda raporlanabilmektedir.

Misyon / Vizyon
Değerlerimiz

Sürdürülebilir gelişim planları doğrultusunda ilerlemek ve öncelikli tercih edilen bir çözüm ortağı olmak.
Çözüm odaklı yaklaşımımız ile müşterilerimize üst düzey kalite ve hızda lojistik hizmetler sağlayarak tedarik zincirine değer katmak.

Neden Transorient?

Tedarik zincirinizin değerini en üst seviyeye çıkarmak için bulunduğunuz yerde ya da dünyanın öbür ucunda ihtiyaç duyduğunuz mükemmel desteği sunacak güvenilir bir lojistik ortağına ihtiyacınız vardır.